Akcesoria

Chcesz kupić większą ilość produktów? Napisz do nas i negocjuj ceny!

Wyślij swoją liste produktów pod adres email: bok@snex.pl, a my dokonamy indywidualnej wyceny.

Akcesoria Jest 44 produktów.

na stronę
Pokazuje 37 - 44 z 44 elementów
  • Odmulacz z pompką służy do oczyszczania dna akwarium oraz wypompowywania wody. Zamontowana pompka ułatwia zasysanie wody i mułu z dna akwarium. Wbudowane sitko zapobiega przypadkowemu wessaniu rybek bądź innych przypadkowych elementów z akwarium. Dodatkowo odmulacz ma długość 170 cm dzięki czemu sięgnie w każde miejsce.

  • Wycior do czyszczenia węży akwariowych różnej średnicy. Bardzo elastyczny włos szczotki pozwala na skuteczne czyszczenie osadów i innych zanieczyszczeń w wężyku. 

  • Pęseta wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej - chirurgicznej. Zostały zaprojektowane z myślą o sadzeniu roślin w akwarium - długość 27 cm oraz proste końcówki ułatwią dotarcie w każde miejsce zbiornika.

  • Pęseta wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej - chirurgicznej. Zostały zaprojektowane z myślą o sadzeniu roślin w akwarium - długość 27 cm oraz zagięte końcówki ułatwią dotarcie w każde miejsce zbiornika.

  • Nożyczki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Zostały zaprojektowane z myślą o pielęgnacji roślin w akwarium - długość 25 cm oraz zagięte ostrze ułatwią dotarcie w każde miejsce zbiornika.

  • Odmulacz elektryczny służy do oczyszczania dna akwarium. Jest bardzo łatwy w obsłudze oraz posiada kilka końcówek.

  • BENIBACHI FOOD STOPER to poręczny manipulator do łatwego mocowania pokarmu. Pomaga w utrzymaniu szpinaku, jarmużu, kapusty i innych pokarmów przy dnie, tak by krewetki mogły go swobodnie skubać. Zapobiega niekontrolowanemu pływaniu i przemieszczaniu się pod strumieniem wody. Umożliwia szybkie wyjęcie częściowo zjedzonego pokarmu, zapobiega resztkom....

  • Zestaw akcesoriów do czyszczenia i pielęgnacji akwarium w jednym urządzeniu. Skrobak z żyletką skutecznie usuwa glony z ścian zbiornika. Czyścik z gąbką wyśmienicie czyści szyby akwarium. Siatka do ryb zawszę przyda się przy odławianiu rybek. Grabie do żwiru pomogą przy pielęgnacji podłoża. Szczypce do roślin ułatwią prace z roślinami. Cały zestaw ma...

Pokazuje 37 - 44 z 44 elementów