Pozostałe Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
  • Tło akwarystyczne wykonane ze specjalnej foli, która jest odporna na wilgoć i zalania wodą. Dodatkowo nie odbarwia się, nie bladnie oraz nie odkształca. Tapeta jest łatwa w montażu, wystarczy przyczepić ją za pomocą zwykłego oleju do szyby akwarium.  Tapeta jest dwustronna - jedna strona błękitna, druga czarna.  Wysokość tapety 50 cm i długość 50 cm + 10...

  • Tło akwarystyczne wykonane ze specjalnej foli, która jest odporna na wilgoć i zalania wodą. Dodatkowo nie odbarwia się, nie bladnie oraz nie odkształca. Tapeta jest łatwa w montażu, wystarczy przyczepić ją za pomocą zwykłego oleju do szyby akwarium. Tapeta jest dwustronna - jedna strona błękitna, druga czarna.  Wysokość tapety 50 cm i długość 100 cm + 10...

  • Przyssawka do węża o średnicy 16 mm. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa. Pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie mocować odcinki węża do szyby akwarium. 

  • Tło akwarystyczne wykonane ze specjalnej foli, która jest odporna na wilgoć i zalania wodą. Dodatkowo nie odbarwia się, nie bladnie oraz nie odkształca. Tapeta jest łatwa w montażu, wystarczy przyczepić ją za pomocą zwykłego oleju do szyby akwarium. Tapeta jest dwustronna - jedna strona błękitna, druga czarna.  Wysokość tapety 50 cm i długość 150 cm + 10...

  • Karmidło jest przydatną rzeczą w każdym akwarium - zapobiega rozpływaniu się pokarmu po całym akwarium. Karmidło to wyróżnia się niewielkimi rozmiarami - 7x7cm oraz bardzo solidną przyssawką.

  • Podbierak do rybek akwariowych o wymiarach siatki 13cm i długości 36cm. Został zaprojektowany aby nie zrobić krzywdy zwierzakom, a długość rączki została dobrana, aby można byłą manewrować nią pod wodą w każdy wybrany przez siebie sposób. 

  • Kotnik siatkowy jest doskonały do rozmnażania ryb żyworodnych. Tworzy także doskonały azyl dla ryb osłabionych jak i chorych. Kotnik należy umieścić równi z powierzchnią wody.

  • Przyssawka do węża silikonowego o średnicy 6x4 mm. Wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa. Pozwala użytkownikowi łatwo i wygodnie mocować odcinki węża do szyby akwarium. 

  • Kotnik plastikowy jest doskonały do rozmnażania ryb żyworodnych. Tworzy także doskonały azyl dla ryb osłabionych jak i chorych. Kotnik należy umieścić równi z powierzchnią wody.

  • Karmik automatyczny najwyżej klasy. Może podawać pokarm do 5 razy dziennie według regularnego plany. Dawkę można łatwo regulować oraz zatrzymywać. Karmik działa na baterie i posiada duży pojemnik na pokarm.  Jest bardzo łatwy w obsłudze.

Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów