Lista produktów producenta: Krewetkaria.pl

Chcesz kupić większą ilość produktów? Napisz do nas i negocjuj ceny!

Wyślij swoją liste produktów pod adres email: bok@snex.pl, a my dokonamy indywidualnej wyceny.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów
 • Krewetki Neocaridina Yellow, hodujemy już od ponad 1,5 roku. Posiadają własny zbiornik z podwójną filtracją. Krewetki są zdrowe, przechodzą regularną selekcje dzięki czemu ich kolor jest pięknie wybarwiony. Wiek krewetek to około 5 miesięcy.Parametry wody: Temperatura: 21-23°CPrzewodność: 150-250 us PH: 6,0-8,0KH: 2-5GH: 10-15Zapraszamy do zobaczenie...

 • Krewetki Neocaridina Sakura Red, hodujemy już od ponad 2 lat. Posiadają własny zbiornik z podwójną filtracją. Krewetki są zdrowe, przechodzą regularną selekcje dzięki czemu ich kolor jest pięknie wybarwiony. Wiek krewetek to około 2 miesięcy.Parametry wody:Temperatura: 24-25°CPrzewodność: 500 usPH: 7,2KH: 5GH: 6Zapraszamy do zobaczenie krewetek na żywo w...

 • Krewetki Neocaridina Bloody Mary, hodujemy już od ponad 2 lat. Posiadają własny zbiornik z podwójną filtracją. Krewetki są zdrowe, przechodzą regularną selekcje dzięki czemu ich kolor jest pięknie wybarwiony. Wiek krewetek to około 5 miesięcy.Parametry wody: Temperatura: 26-27°CPrzewodność: 100-300 us PH: 6,5-7,5KH: 1-4GH: 5-12Zapraszamy do zobaczenie...

 • Rak Luizjański rośnie do ok. 15cm. Wytrzyma prawie każdych warunkach. Można go trzymać w mniejszych akwariach jednak, tym wieksza powieszchnia tym lepiej. Rak jest mięsożerny jednak bez problemu można go trzymać z rybkami lub krewetkami - należy tylko pamiętać o kryjówkach zarówno dla raka jak i pozostałych zwierząt. Pochodzi on z naszej prywatnej -...

 • Mini Pelia czyli Riccardia chamedryfolia jest sprzedawana w pojemnikach 60 ml oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej.

 • Duży Heniek czyli Hemianthus Micranthemoides jest sprzedawana w pojemnikach 250 ml (150 sadzonek) oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Wgłębka wodna jest sprzedawana w pojemnika 60 ml oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Głosia czyli Glossostigma Elatinoides jest sprzedawana po 50 sadzonek oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Mech Cameroon Moss jest sprzedawana po 7 gałązek oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Mech Phoenix Moss jest sprzedawany po 60 listków oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Mech wątrobowiec czyli Subwassertang jest sprzedawany w pojemnikach 125ml oraz pochodzi z nadwyżki z naszej hodowli krewetek. Szczegółowe informacje o roślince znajdą Państwo poniżej. 

 • Piękny wątrobowiec "Mini Pelia" zaszczepiona na bambusie który jest piękną ozdobą do akwarium i zarówno kryjówką dla rybek i krewetek. Kupując u nas dostajesz towar jak na zdjęciu, jest on wykonywane bezpośrednio przez nas.

Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów