Wyprzedaż! Filtr kubełkowy HW-302 + WKŁADY Zobacz większe

Filtr kubełkowy HW-302 + WKŁADY

Nowy produkt

Zestaw Filtr kubełkowy HW-302 + WKŁADY składa się z poniżej wymienionych produktów. Cechuje go SUPER NISKA CENA. 

Zawartość

 • 1 x

  Filtr kubełkowy HW-302, jest to obecnie najczęściej polecany z filtrów akwarystycznych. Gwarantuje on czystą wodę w każdym akwarium. Skutecznie eliminuje glony i utrzymuje przejrzystość wody. Cechuję go wysoka wydajność oraz cicha praca. Świetnie nadaje się do filtracji wody słodkowodnej i morskiej. Dodatkowo wyróżnia go od konkurencji fakt że został...

 • 1 x

  Wkład węgiel aktywny przeznaczony jest do filtracji biologicznej. Jest używany powszechnie dla usunięcia nieprzyjemnego zapachu wody lub lotnych i płynnych substancji koloryzujących.

 • 1 x

  Wkład ceramika biologiczna jest doskonałym siedliskiem do rozmnażania dla miliardów bakterii nitryfikacyjnych. Osiadłe na niej bakterie rozkładają toksyczny amon, amoniak (NH4), azotyny (NO2) do najmniej szkodliwej formy azotu, czyli do azotanów(NO3). Jest ona stosowana do filtracji biologicznej, zarówno w filtrach zewnętrznych jak i wewnętrznych.

 • 1 x

  Zeolit dzięki swoim właściwościom pochłania amoniak z wody akwariowej. Przez to korzystnie wpływa na równowagę biologiczną zbiornika, stabilizuje PH i utrzymuje na niskim poziomie zawartość zanieczyszczeń organicznych. Znacznie ogranicza rozrost glonów, a tam gdzie jeszcze nie wystąpiły, zapobiega ich powstawaniu.